Европейская Школа Дизайна

Графічний дизайн

інтенсив

Програма розрахована на навчання "з нуля" і не передбачає попередньої спеціальної підготовки. Провідними викладачами курсу є дизайнери-практики, чий професійний досвід допоможе вам розвиватися в галузі графічного дизайну


10

.09

Наступний
запуск

intensive program
european design school

Результат програми

кваліфікаційний проєкт зі створення фірмового стилю реальної компанії, виробництва, фірми. Завдання з кожного предмета дзеркально відображають реальні завдання графічного дизайну і стають частиною вашого професійного портфоліо. Ви навчитеся готувати роботи до друку і Інтернету, створювати візуальну складову бренду, а після закінчення курсу отримані навички та знання допоможуть вам з легкістю взаємодіяти з професіоналами галузі, приєднатися до команд в будь-якій точці світу, або працювати на себе.


тривалість

Академічних годин

Занять

200

49

Захист проєкту

+1

програма курсу

Визначення роду діяльності і його специфіки, введення в сферу. Історія графічного дизайну і його становлення. Види бізнесу, їх специфіка, для подальшого визначення правильного підходу до розробки айдентики. Тренди дизайну.


Вступний блок

4 заняття

Вивчення останніх актуальних тенденцій на ринку. Виділення основних конкурентів, вивчення їх бренд-стратегії. Виявлення потреб і бажань споживачів. Складання портрета цільового споживача. Оцінка можливостей, сильних і слабких сторін бренду. Канали комунікацій бренду. Креативне мислення. Бриф та работа з замовником. Портфоліо графічного дизайнера.


БРЕНДІНГ

5 занять

Вивчення комп'ютерних програм Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign. Основи графічного дизайну для свідомого підходу до візуального оформлення торгової марки. Принципи візуального впливу. Скетчінг. Колір в рекламі. Типографіка. Складові фірмового стилю. Формати. Носії корпоративної айдентики. Веб дизайн. Виробничі технології. Виїзне заняття в типографію.


ОСНОВИ ВІЗУАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ

29 занять

Створення візуальної ідентифікації реального бренду (логотип, кольорова палітра, фон і елементи графіки, інфографіка, піктограми, типографіка). Розробка рекламної продукції. Створення інструкції з впровадження фірмового стилю, логобук, брендбук, гайдлайн. Консультування з запрошеним фахівцем.

ПРОЄКТУВАННЯ

11 занять

Відкритий захист кваліфікаційного проєкту

До захисту представляється дизайн-проєкт фірмового стилю компанії.

контакти

(044) 331 37 00

(044) 331 37 01

Олександр Глущенко

Юлія Голубенко

з питань запису на програми:

Дізнатеся більше про програму
Зареєструватися
Политика конфиденциальности
© Все права защищены, 2020