Европейская Школа Дизайна

fashion дизайн

інтенсив

Ідея програми «Fashion дизайн - інтенсив» полягає в тому, щоб заповнити величезний пробіл на українському ринку навчання fashion дизайнерів, що полягає у відсутності практичної сучасної програми освіти в цій галузі. Ця програма розрахована на те, щоб, стартувавши з українських реалій, слухач міг цілісно розуміти ринок fashion в світі, орієнтуватися в ньому, розуміти свої особисті кар'єрні перспективи і можливості інтеграції в міжнародний модний контекст.


26

.09

Наступні запуски

intensive program
european design school

Результат програми

Створення власної капсульної колекції одягу.

Навчання побудовано з урахуванням контексту і специфіки українського ринку та на підставі європейської моделі навчання. Тому дає слухачеві комплексне розуміння сфери, що в свою чергу дає можливість почати роботу як в Україні, так і за її межами.


тривалість

Академічних годин

Заняття

260

64

Захист колекції

+1

програма курсу

Вступне заняття. Аналітика ринку. Загальносвітові тренди fashion-бізнесу. Загальна структура сфери. Визначення сегмента, бізнес моделі, продукту, образу споживача.


Вступне заняття

3 заняття

Історія fashion. Епоха індустріалізації і мода, стилі в моді 20-го століття. Зв'язок соціальних явищ і модних тенденцій. Вплив нових матеріалів і технологій на моду ХХ століття. Історія fashion. Історія модних будинків, історія культових брендів. Сфера моди в 21 столітті. Нові тенденції, концепції і погляди.


Історія моди

2 заняття

Поняття композиція в дизайні. Композиція як засіб виразності. Основні елементи композиції костюма: точка, лінія, площина. Композиційний центр. Контраст, нюанс, подібність в композиції. Ритм. Симетрія і асиметрія. Статика і динаміка. Масштаб і пропорції.
Візуальні ілюзії, корекція фігури.


Композиція в дизайні

4 заняття

Основи теорії кольору. Колірний круг, утворення кольорів, тонів і відтінків. Сполучення кольору. Колірні контрасти.


теорія кольору

2 заняття

Створення ескізів. Малювання фігури. Основні пропорції. Лінійні ескізи. Малювання ескізів загальної форми. Скетч з елементів одягу, з форми. Деталі одягу. Скетч з малювання фактур і тканин. Робота в кольорі.


Скетчінг і створення ескізів

5 занять

Теоретичне матеріалознавство. Виїзні заняття.

Матеріалознавство

4 заняття

Побудова базової конструкції. Макетування основ. М'яка скульптура. Основи конструювання. Основи моделювання на манекені. Основи технології. Види швейних швів і їх застосування. Технічний малюнок. Підготовка опису до технічного малюнку. Технічний малюнок. Перевірка роботи. Оформлення лекал. Градація лекал.


Макетування, конструювання, технологія


16 занять

Брендинг, формування платформи бренду (ДНК). Комунікації в fashion. Способи і моделі комунікації В2В, В2С. Преса. Продажі на міжнародних ринках, грамотне промо. Бізнес планування, стратегія і воронки продажів.

Брендинг та маркетинг

6 занять

Креативне мислення, види і розбір креативних технік. Робота над ідеєю (заняття з визначення внутрішніх схильностей в сфері дизайну одягу). Управління натхненням. Актуальні fashion тренди. Загальний порядок і структура роботи над колекцією. Створення Moodboard з загальної стилістики колекції. Створення колекції. Створення Moodboard з тканин. Структура і логіка fashion колекції. Сезонні і міжсезонні колекції. Створення Moodboard «Образ клієнта». Принципи розробки модельного ряду. Стилізація. Створення замальовок, побудова модельного ряду колекції. Робота над кольором. Перегляд добірок аналізу конкурентів. Виявлення переваг, пошук рішень. Внесення змін до ескізів модельного ряду відповідно до знайдених переваг. Робота над деталями. Створення добірок в Pinterest за технологічними рішеннями, за матеріалами, за конструктивними рішеннями. Конфекціонування матеріалів. Розробка конфекційної карти. Розробка лекал. Перегляд макетів на моделях. Консультація з фінальної фотосесії колекції. Лукбук. Види, ідеї, робота над лукбуком. Продюсування fashion зйомки. Підготовка references. Лекція запрошеного дизайнера одягу. Підготовка презентації колекцій слухачів.


Створення колекції

21 заняття

Відкритий захист кваліфікаційного проєкту

Представляється до захисту власна капсульна колекція одягу.

контакти

(044) 331 37 00

(044) 331 37 01

Олександр Глущенко

Юлія Голубенко

з питань запису на програми:

Дізнатеся більше про програму
Зареєструватися
Политика конфиденциальности
© Все права защищены, 2020