Европейская Школа Дизайна

EDS OPEN DAYS

Мрієте стати дизайнером?
дізнайтеся, як розкрити свій творчий потенціал!

Дні відкритих дверей в Європейській Школі Дизайну. Тільки для тих, хто готовий змінити своє життя і стати профі в дизайні!

02 - 04 вересня

м. Київ, вул. Блакитного, 1

02

-04

Eds
open
days

16:00

19:00

Європейська Школа Дизайну– єдина в Україні школа, яка не просто дає знання певних дисциплін, а комплексно і системно перетворює звичайну людину на ДИЗАЙНЕРА. Іншими словами, ми не просто навчимо Вас проектувати інтер'єри в ArchiCad, будувати ландшафти в Realtime або малювати логотипи в Illustrator. Ми надамо Вам весь набір реально працюючих інструментів для того, щоб Ви могли втілити свою мрію – освоїти нову професію, зануритися у світ дизайну, світ яскравих ідей і натхнення, створити свій креативний дизайн-бізнес і стати частиною українського, а може, і світового дизайн-ринку.

Навчайтеся з професіоналами!

ВАШІ МРІЇ БЛИЖЧІ, НІЖ ВАМ ЗДАЄТЬСЯ... ЗРОБІТЬ КРОК ЇМ НАЗУСТРІЧ!

НАШІ ДВЕРІ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС, ЯКЩО ВИ

Хочете пов'язати своє життя з дизайном, творчістю і креативом.

Давно мрієте змінити сферу діяльності і почати працювати на себе.Часто чули, що творчість не може бути прибутковою, але не згодні з цим.

Відчуваєте, що саме дизайн – та сфера, в якій вам хотілося б розвиватися.Зацікавлені отримати ті знання, які допоможуть вам почати свій бізнес у сфері дизайну.

Вже зробили свій усвідомлений вибір і готові змінювати своє життя.

НА ВАС ЧЕКАЄ

Слово директора EDS – про Школу, її цінності, місії та найвизначніші досягнення за 11 років роботи.

Презентація навчальних програм, їх особливостей та переваг від кураторів і провідних спікерів.Враження, історії успіху та отримані результати навчання – від найуспішніших випускників Школи.

Невелика лекція про суть професії дизайнера та тенденції її розвитку в Україні.
Демонстрація кращих випускних проектів і відповіді на всі ваші запитання.Традиційний бонус – розіграш знижок на навчання!
1

2

3

4

5

6

РОЗКЛАД ДНІВ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

2 вересня
о 16:00 та 19:00
ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ + ПРЕДМЕТНИЙ ДИЗАЙН
3 вересня
о 16:00
4 вересня
о 16:00
У сучасному світі професія дизайнера інтер'єру - це престижно, модно і затребувано.

Якщо ви давно мрієте змінити професію і пов'язати своє життя з дизайн-середовищем, але не знаєте, з чого почати цей новий етап свого життя, приходьте 2 вересня о 16.00 або о 19.00 на День відкритих дверей в Європейську Школу Дизайну!

Також в цей день поговоримо і про програму предметного дизайну. Це буде цікаво тим, хто хотів би займатися розробкою дизайну і проектуванням авторських меблів та предметів декору.

ВАЖЛИВО! Оскільки бажаючих відвідати День відкритих дверей зазвичай більше, ніж вміщує наш конференц-зал, захід буде проходити в два заходи - з 16.00 до 18.00 і з 19.00 до 21.00. При реєстрації в коментарях вказуйте бажаний час відвідування.

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН
Наскільки реально самостійно створити свій райський куточок, свій рятівний оазис у світі постійної метушні, поспіху і шуму мегаполісу? Та чи можливо зробити це захоплення прибутковою справою?


Якщо вас хвилюють ці питання, а також якщо ви:
- Обожнюєте всілякі квіточки, кущики, деревця та все, що пов'язано з рослинним світом;
- Постійно копаєтеся на своїх 6-и (а може і більше) сотках;
- У своїх мріях бачите свою дачну ділянку такою, "як в Голівудському фільмі";
- Мрієте навчитися професійно створювати такі "райські куточки" та при цьому добре заробляти,

То ми чекаємо на вас 3 вересня о 16:00 на Дні відкритих дверей!


ДИЗАЙН ОДЯГУ ТА АКСЕСУАРІВ
Багато хто уявляє професію фешн-дизайнера як роботу мрії. Але що вона включає в себе насправді? З чого почати? Як навчитися створювати яскраві, креативні і наповнені речі, які хотілося б купити? Як зробити з улюбленої справи прибутковий бізнес? Що потрібно для старту і де цьому навчитися?

Якщо ви хочете розвиватися в сфері дизайну одягу і/або аксесуарів, але не можете знайти відповіді на всі свої питання і боїтеся почати, приходьте 4 вересня о 16:00 на День відкритих дверей в Європейську Школу Дизайну!4 вересня
о 19:00
ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН
Професія графічного дизайнера або, як зараз прийнято говорити, фахівця у сфері візуальних комунікацій дуже популярна в сучасному світі. Різноманітна реклама, логотипи, вивіски, пакування... та практично у всьому, що нас оточує, можна побачити роботу графдизайнера. Спектр його діяльності дуже широкий, а значить, він затребуваний в різних сферах бізнесу, що дає великі можливості для творчої реалізації та гарного заробітку.

Якщо вам цікаво розвиватися в цьому напрямку, працювати на себе і самостійно планувати робочий час, то 4 вересня о 19.00 вам точно варто відвідати наш День відкритих дверей, присвячений графічному дизайну!

Участь у заходах безкоштовна, але РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!

При заповненні заявки в поле "Коментарі" вказуйте напрямок, який бажаєте відвідати.


участь в EDS open days

Зареєструватися на eds open days

контакти

(044) 331 37 00

(044) 331 37 01

Олександр Глущенко

Юлія Голубенко

з питань запису на програми:

Приєднатися до EDS Open Days
Дізнатися більше про EDS Open Days
Политика конфиденциальности
© Все права защищены, 2020