Міжнародна професійна акредитація для українських дизайнерів: формати і реальні можливості

Приходьте на онлайн зустріч з Альбертом С. Фахурі, Президентом Ради з міжнародної акредитації в сфері архітектури та дизайну і дізнайтеся, як вам вигідно заявити про себе на міжнародній арені професіоналів

05

.05

19:30

12:12:12:12

Днів

Годин

Хвилин

Секунд

До початку трансляції:

Час виходити на новий міжнародний рівень!

Our website is almost ready
Create a targeted live campaign.
Scale your infrastructure with our simple service.
Days
Hours
Minutes
Seconds

провідна міжнародна платформа акредитації та сертифікації для дисциплін архітектури і дизайну та офіційний партнер Організації Об'єднаних Націй щодо впровадження та вдосконалення цілей сталого розвитку UNSDG.

Про що говоримо на онлайн зустрічі 5 травня 2021 року?Що таке Рада з міжнародної акредитації і як вона може бути корисною саме вам?
CIAAD - це Перша і Єдина організація у світі, яка об'єднує під своєю егідою архітектурні та дизайнерські дисципліни, забезпечуючи цілісний підхід до дизайнерської освіти та інженерно-технічної творчості, а також підтримує постійний розвиток архітектурних та дизайнерських професій у всьому світі.
Ви розберетеся в усіх напрямках діяльності Ради та зможете грамотно оцінити свої точки зростання
Які нові горизонти відкриваються перед українськими дизайнерами після отримання міжнародної сертифікації та акредитації?
У нашу епоху глобалізації існує нагальна потреба у розробці та впровадженні міжнародних стандартів, спрямованих на розвиток професій та об’єднання культур.
Вже під час зустрічі, ви об'єктивно намалюєте свій вектор професійного зростання на міжнародній арені
Що таке проект Бумеранг від CIAAD та як грамотно ви можете використати досвід Міжнародного співробітництва (академічного та професійного)?
CIAAD є стратегічним партнером провідних асоціацій як на професійному, так і на академічному рівнях
Президент Ради безпосередньо відповість на питання про всі можливі формати співпраці
Які існують можливості працевлаштування по всьому світу для сертифікованих архітекторів та дизайнерів України?
CIAAD започаткувала ініціативу Project Boomerang (P.B.C.), де студенти / професіонали безперервно та одночасно співпрацюють на всіх континентах та в різних часових поясах для розробки одного Міжнародного групового проекту.
Ви дізнаєтеся про всі існуючі опції і зможете правильно розставити пріоритети

Які ресурси CIAAD і партнерів існують і в чому сильні сторони кожного з них?

CIAAD отримує підтримку та входить у склад найпрестижніших світових організацій у галузі дизайну, стандартизації та дизайнерської освіти. 
Ви дізнаєтеся про всі існуючі опції і зможете правильно розставити пріоритети

Спікер

- З 2015 року - обраний член виконавчого комітету IFI (Міжнародної федерації архітекторів / дизайнерів інтер'єрів). Під його керівництвом кілька програм отримали академічну та професійну акредитацію, зокрема CIDA та NASAD.

- Він регулярно фігурує у Power List нагород CID. Як визнання його широкого досвіду та високих академічних досягнень, доктора Фахурі неодноразово запрошували очолювати та працювати у багатьох міжнародних комісіях журі у всьому світі.

- Видатні результати доктора Фахурі у 2016 році здобули йому найвищу нагороду лауреата у галузі дизайну, коли він отримав International Design Award (найкращий архітектор та дизайнер) за 2016 рік.

Як провідний архітектор та визнаний дизайнер, Альберт С. Фахурі долучився до багатьох ключових та знакових проектів у США, Мексиці, ОАЕ, Катарі, Лівані та Європі, починаючи від готельного сектору та закінчуючи комерційною та житловою нерухомістю, а також міським та ландшафтним дизайном.
Його високі управлінські здібності та першокласні проекти в галузі консультацій та рішень «під ключ» були відзначені високими нагородами.

АЛЬБЕРТ С. ФАХУРІ, доктор наук
Президент CIAAD

Обов'язково приходьте на онлайн зустріч, якщо ви:

Досвідчений дизайнер

Не важливо в якому саме напрямку дизайну ви працюєте. Програма сертифікації та акредитації важлива і потрібна для професійного зростання кожного, хто вже досяг певних висот в Україні і готовий виходити на новий щабельТільки почали професійний шлях

Саме на початку кожного шляху, важливо розставити правильні пріоритети, щоб амбіції переростали в цілі, які приведуть до високих результатів


Байєр/Рітейлер/Підрядник дизайнерської сфери

Під час божевільної конкуренції і високих стандартів сервісу, як ніколи принесе користь дізнатися про досвід світових учасників дизайн сфери

Цікавитесь дизайном для натхнення

Рано чи пізно у кожного виникає питання, як можна монетизувати своє джерело натхнення. Приходьте на зустріч і зможете побачити всі шляхи для того, щоб дизайн не тільки надихав, а й став вашою професією


Зустрічаємося
5 травня 2021 року в онлайн форматі


Приєднуйтеся!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ